hajzl sedí

** update 22:52 Venčící kolečko po starý dobrý trase provedeno, pes je taky šťastnej, že už je doma, protože ta garsonka fakt hard core. ale je to návrat do jinýho, musím si chvíli zvykat a ještě asi nějaký krámy vyházím, což bude znamenat nákup nových. ale zatím mi to vychází cenově dobře, sem zvědavej za kolik dostanu kotel, ale to sere pes, protože maloměšťáckej život mi za poslední dva roky nějak ukázal kolik co stojí a ty zkušenosti sem vrazil do předraženýho bytu v 85 let starým baráku, kterej má od letošního roku všechny společný části opravený. profit kundo. sežral sem nějaký mexický černý fazole s chlebem, abych podpořil nástup prvního testu nového záchodu. internet běží svižně, nechal sem koaxiální kabel upc zazdít souběžně s elektrikou, tak sem měl obavu, aby to nějak neinterferovalo. ale nic nepozoruju. bitcoin 4575$.

======

** update 19:39 jako je fajn pocit, že hajzl pevně sedí. ale ještě sem mi nechce srát, takže musim počkat na první otestování. ale když už sem u těch fotek, tak jedna ukrajinská vopičárna a jedna zásuvková krabice, který elektrikář tahal ze zdí.

image

image

======

** update 18:43 kuchyně stojí. konečně doma. z garsonky sem odnes poslední krámy, matka přijede zejtra. pičo to byl měsíc, teď už jen dořešit napojení kuchyně na odpad, změnil se průměr trubky a ten starej konektor nesedí. asi ještě řeknu týpkům, ať se mi na to podívaj. no je tu hafo práce v bytě ještě, ale výmalba dost pomohla, zmizela taková ta letitá depresivní šeď. zejtra tušim pátek, přijdou uklizečky do baráku a já budu mít celej víkend na pořádnej uklid bytu, prachu je tu ještě jak nasrano, něco zvednu a zvedne se takovej jemnej prášek. bude trvat, než začnu vymetávat jenom běžnej pražskej bordel z ulice. Jo, a máme pár takovejch děr ve sklepě, popravdě přesně netuším, kam až se chtěj prokopat.

image