fašistickej stav

** update 23:10 Zasraná zima. Fakt nezávidím lidem, který žijou ještě ve větší zimě a s půlroční tmou. co s tím. nic. už aby přišla jarní rovnodennost a s ní i možnost konečně sedět zase venku na zahrádce. navíc sem dostal rozpis svých certifikací od HP, který musím do konce dubna udělat. to přidá na radosti. příští týden začínám třídenní nalejvárnou v pátek zakončenou certifikační zkouškou pod dohledem kamer. obchodní chce mít úplně nejvyšší level, protože maj v plánu nějaký velký šoupání krabic, takže kvůli marži od hpe. ale už teď mě z toho bolí hlava a budu muset odvolat příští týden nějaký akce, který sem měl v plánu včetně středy. ani nevim jestli mám bejt na sebe pyšnej, že to ještě dávám. informace nalejt a vylejt. někdy fakt závidim lidem, který dělaj jenom jednu a tu samou věc, ale pořádně, jako zenový cvičení.

======

** update 11:13 Přemejšlím, kam půjdu pro oběd. Ještě sám nevím, ale něco vymyslim. Včera sem si pěkně vypláchl hlavu a k absolutnímu štěstí mi chybělo v podstatě jen málo. Zasraná feministická doba, kdy některý frndy musej prostě chodit do hospody a prolejvat hrdlo chlastem. Ženská nemá v hospodě co dělat, maximálně jako obsluha, ženská má bejt doma a dělat ženský věci. Není nic smutnějšího než pohled na chlastající frndu a to beru jako trest za svůj životní styl. Kdysi mi přišlo normální, že ženská vychlastala flašku chlastu a vyjela celej dýlerák bílýho sajrajtu, ale zásadní chyba byla předpokládat, že mají všechny srovnanej život a choděj do práce. To se vám pak taková frnda chlubí, že má nový navrtaný zuby a každej stál třicet litru. Musíte se zamyslet vo co kurva jako jde, protože ještě nedávno ta samá osoba mekotala, že nebude vstávat ráno jako maloměšťák do práce, že peníze nic neznamenaj a že stačí jen pár litrů k živobytí. A najednou posloucháte hovna o zubech 30k za kus. Tohle dokonale symbolizuje svět alternativních lidí, pro který je chodit pravidelně do práce projev maloměšťácký slabosti, prostoduchosti a známka pokrytectví.

Taky sem byl celkem natěšnej, že kámoš přitáhne svýho novýho pracovního kolegu, ale mám pocit, že zmrd něco čuje, protože se mu nechce. On je to týpek, kterej vidí za vším židozednářsko-iluminářský spiknutí, židi jsou zlo světa a všechny nás ohružujou tajný spiknutí elit. soros included. Přiznám se, že ještě loni pro mě bylo záhadou, jak může takový přispěvovatel do parlamentních listů, protiproudů či různých národních demokracií, kde se z fotek zubí pomatený a.b. bartoš, vlastně vypadat. No jak vypadá, prostě týpek metr šedesát, za jehož zkurvenej život nemůžou kundy, ale židi, havel a soros. Jo a chlastá a hulí trávu, což by nejspíš holohlavé čtenáře bartošových sraček a honiče milionů nadržených migrantů útočících na naši křesťanskou vlast docela asi překvapilo.

No a aby toho nebylo málo, tak vláda v demisi pod vedením obviněného tuneláře evropských fondů agenta babiše řádí jak černá ruka, vyhazuje lidi všude kde může a ta šílená mužatka karel šlechta, která se proslavila pokusem o znásilnění motorkáře rossiho, se snaží srát do armády a zemanovi leze do prdele. Musím říct, že 29 let od převratu je česká politika plná neskutečných sraček, křivejch lidí a politickýho odpadu.

jinak včera byla v noci fakt zkurvená zima, naprosto zkurvená.