česká demence

** update 20:21 Chybějí roušky. Češi si je začali šít podomácku z prostěradel. já normálně žiju mezi národem kreténů. to se vidí zkušenost ze socialismu.

======

** update 19:58 chtěl sem taky propadnout panice, tak sem se stavil v drogerii pro mejdlo a pastu a u vietnamce pro hajzlák. offline kamenný prodejny jsou drahý, takže v nich je zboží habaděj. Taky sem si chtěl pro jistotu u vietnamce koupit pytlík jasmínový rejže, takže sem ho vzal a doma zjistil, že už jeden neotevřenej mám. v drogerii akorát neměli roušky a desinfekce, hajzlák byl všude, takže tímto seru na paniku a nechám ji dementům a důchodcům.

Nákupní koronavirová hysterie: vyčerpané prodavačky a vozíky jídla za tisíce. češi fakt magořej. navíc sem v tývce viděl reportáž, že nejvíc magořej důchodci. to je fakt bomba, ti nejchudší s mizernejma důchodama všechno v panice utratěj a pak hoděj andrejovi zase hlas.

======

** update 11:35 tak sem koukal, že moji vlastní spoluobčané propadají panice z čínský virový sračky a skupujou zásoby všeho možnýho. nejsou filtry, rozvážkový služby hlásí druhý vánoce a to ještě nebyly ani velikonce. typická česká demence. včera sem v hospodě chlastal nealkoholický pivo, který sem zazdil trochou rumu.