deštivé úterý

** update 23:48 Pytle s odpadem přibývají, venku je normálně a tady máte osmou kapitolu ty mý nechutný sračky. rozhodně můžu na svoji křivost slíbit, že tak nic dlouhýho už vás nečeká. opravdu.

======

** update 12:16 Pěkně vychcanej den. Opraváři odpadů makají, zítra dojde k pokusu vytrhnou první trubku ze zdi. No sem fakt zvědavej, ale všechno zatím jde podle zasranýho plánu a pevně věřím, že projekt odpady řádně dotáhnu do konce. To si budu mastit ego, panečku.
Ještě mě napadlo k tomu včerejšímu zamyšlení o kybernetických milenkách. S nima se vlastně ani nemůže stát, že je vezmete na výlet a ona se vám někde zakecá s houmlesákama u stánku s levným alkoholem nebo s posranejma germánama, protože přátelé jejího partnera ji nepřijdou dost dobrý. Sice bude dost záležet na firmware v elektronickém mozku, přeci jen bude muset být dobře zabezpečen proti hacknutí hax0ry, ale pořád vidím jen samá pozitiva. Rád bych se dožil toho, že si na důchod pořídím umělou elektronickou opečovatelku. A klidně i za bitcoiny.

ČR se bude bránit tím, že splnění kvót znemožnila laxnost jiných. Typicky český. Žijeme přeci v zemi, kde kdejaká kunda mele hovna o tom, že život ji zkurvili rodiče, migranti, židi nebo cikáni.