odpadní středa

** update 22:27 No jo, úplně sem zapomněl, že dneska bych šel normálně na pívo. Venku chčije, takže bych si musel vzít do hospody vodníka, protože na sezení venku to příliš nevypadá.
opravdu je kus první trubky vytrženej a odloženej na dvoře, chlápci si mákli a ještě máknou, protože sme bez výtahu a všechny ty 25kg pytle se stavebníma hmotama si musej vytahat až nahoru sami. a dolů v pytlích suť a kusy litinovejch rour a starejch vodovodních trubek, který sem rovnou nechal vyndat taky. říkal jeden z dělníků, jak ho už bolej nohy, 4x nahoru a dolů prej stačí. budou mít chlapci svaly na konci prázdnin. bordel moc není a rámus v práci neslyším. jedou dovolený, jsem v kanclu sám a v pátek možná půjdu k zákazníkovi.
pohotovost zatím furt pohoda a nebyla špatná, protože mám takovej pocit, že až dneska se pomalu vracím do skutečný pravý temný reality, po tý nádherný dovolený. jediný co mě dost překvapilo, byly všude pražský až nadpražský ceny. 130Kč za smažák s hranolkem a tatarkou, to byste ani v praze nežrali, maximálně z francouzskýho, deset let starýho sejra. holt sázava a sezóna. plzeň suverénně za 40, takže povětšinou všude kácov za 25-28. což je pohoda a mít takhle malou hospodu u řeky nebo rybníka s turistama, k tomu koupit pivovarnu se dvěma měděnějma kotlema, tak by to nemuselo bejt marný. Chlastat se bude furt, i kdyby na rakev nemělo bejt a když to lidi chtěj, proč jim to levně nedat. Kor v čechách.

======

** update 11:40 dneska začali chlapi vytrhávat první hajzlovou stupačku a vytvořené otvory se těší na nové potrubí s nápisem "made in germany". žádnej levnej šunt, protože chci, aby se další případná oprava odehrála nejdřív za 60-70let, kdy už tady na tom mizernym světě dávno nebudu. Je to kurevsky fajn pocit, když víte, že po vás zůstane hotový dílo a zorganizovaná práce, protože do těhlech trubek se ještě bude srát až budu hnít pod hlínou. Fakt mi ve finále starost o barák přinesla víc potěšení, než bez výsledku deset let lepit za kundu dluhy, průsery, pokuty a další byty s problémama.

Na Titanu by mohla fungovat velká lidská kolonie. Hm, ehm, hmhm...