to bych se posral

** update 22:32 Venku chcalo, v podstatě počásko jako na jaře. Neuvěřitelný, docela sem zvědavej, jesti ještě přijdou nějaký mrazy. V podstatě se hovno dělo, takovej maloměšťáckej večer doma u televize a počítače, tedy kromě toho, že se u mě na otočku stavili noví majitelé bytu po družstvu a jakože mě pochválili, jak parádně dělám práci předsedy, až sem si nebyl jistej, jestli si náhodou nedělaj prdel, ale nedělali si ze mě prdel, takže moje ego bylo pěkně pohoněno. nedělám věci, aby mi všichni děkovali, mám pro ně jiný důvody, ale potěší to. ne že ne, ale je to takový maloměšťácký potěšení a fakt je, že se musí člověk držet při zemi, když se dělá politika. víte co umí blbá laciná kobliha a co lidi teprv udělaj za pivo a klobásu, bolšáni dobře věděj.

Skandál v ruském bandy hokeji. V jednom zápase padlo 20 vlastních gólů. poněkud lol :D

======

** update 12:17 Fakt žejo, kam vlezu pro žrádlo, tam zdražili. Jo, jen asi proto, aby měla česká střední třída s minimálním německým příjmem za co utrácet ty svý střední prachy. Sere pes, já si vždycky vydělám, protože mě doma naučili, že si má člověk prostě vydělat na to, co by tak strašně chtěl. Tady je spíš průser s voličema, protože českýmu voličovi stačí naslibovat pár sraček zdarma a už skáče jak alternativní ezokoza okolo undergroundových otýpek biosena. No v podstatě čekám na svůj hamburger s dvojitejma hranolkama pěkně po americku a pořádnou porcí polívky. No, dneska sem musel cestou do práce poslouchat v emhádé nějaký kundy a z vozu sem vypadl celý šťastný, že sem sám. Mám svoji představu, nijak náročnou, ale žádná frnda už se mnou nebude vyjebávat, řvát na mě a lhát mi do ksichtu. Není nic horšího a hnusnějšího než kunda, která lže. A to nebudu komentovat pravidlo, že kdo lže, taky krade, protože to sem zažil na vlastní kůži. Píča má prachy, nemusí nic řešit a stejně v hypermarketu krade. Ty vole, nikdy víc.

Gothaj, párky, jitrnice. Babiš bude dva roky dodávat hasičům svoje uzeniny. Chudáci hasiči, tohle je názorná ukázka toho, že zrovna jídlo by se nemělo nutně soutěžit na nejnižší cenu. Snažím se nebrat sračky od Agrofetu, mám kvůli tomu pro jistotu naistalovanou v telefonu aplikaci bez andreje.