buzerant ze suterenu

** update 22:38 no, zejtra du odpoledne na nějakou registraci k tý svý certifikaci, nějak blíž to tady ventilovat nebudu, protože následující zkoušky budu dělat jenom proto, aby obchodní mělo certifikovaný lidi, naučim se to jako básničku a zase zapomenu, protože tyhle certifilace jsou pro lidi, který se pohybujou v prostředí komplexních enterprise sítí minimálně 3 až 5 let. v podstatě nic pro mě a nejsem příliš natěšenej na dny, který mě čekaj. a dou se mnou dva kolegové, který z toho budou v piči víc než já.
jediný fakt pozitivní věcí dnešního večera je, že nastal březen, pondělí a ozval se spolužák, kterej určitě šel z hospody, že je třeba zase naplánovat v září Seč a rovnou se domluvil termín, kterej hodim zejtra do kalendáře dovolených.
čet sem chvíli svoji sračku a teďka poslouchám dokument o interbrigadistech ve španělský občanský válce. taky sem viděl ve zprávách toho nebohýho zmrzačenýho psa a fakt bych blil, neskutečně blil nad takovým zmrdem, kterej dokáže zmrzačit zvíře. zabít takovýho zkunděnýho ksindla. mBTC 11.56$.

======

** update 14:03 Ze sebevraždy policisty se vyklubala vražda. Tak tohle dokáže vymyslet jen život. Pičo, to byl debil ten policajt.

Opilého kulisáka zavalila v Plzni část jeviště. Slýchávám všelijaký hromady storek ze života kulisáků. Fajn lidi, ale co byste čekali za ty prachy...

======

** update 11:58 Tak mi zase volal buzerant ze suterénu. Ty vole, mladej a myslí si o sobě, že sežral šalamounovo hovno. No, musel sem zvednout hlas a říct mu pár svých myšlenek o vytváření plánů a buzerování lidi, do kdy má bejt co hotový, protože do píče už o tři měsíce kvůli němu původní smluvní dohodu přetahuju. kunda, buzerant by měl bejt rád, že mu vycházíme všichni vstříc.
na blesku psali o nějakým zmrdovi, kterej svýmu psovi vymlátil zuby, zlomil čelist a poranil oko. kunda, já tak nesnáším zasraný zmrdy, který tejraj zvířata. takový lidi mě serou ještě víc, než retardovaný kundy s kundíma kecama. kunda se dá poslat do píče, takže si brzo najde jinýcho chudáka, kterýho by mohla školit, ale co kurva s duševním kriplem, kterej málem zabil zvíře, jenž za nic nemůže. Takovejm lidskejm odpadům bych dělal to samý, co udělali svýmu zvířeti. Vykopat zuby, rozmlátit oko a zpřelámat čelisti.