čtvrtek

** update 22:44 venku je takovej pošmournej opar a ulice sou prázdný. kdybych byl duší romantik, tak se vyjádřím ve smyslu, že je venku pěkná předapokalyptická atmosféra. ticho, klid, opar a zeblitý chodník u sousedního vchodu.

Transsexuálka má novou vagínu z ryby: „Cítím se jako skutečná žena,“ pochvaluje si. neuvěřitelný zázraky moderní medicíny.

======

** update 21:02 přečet sem další kapitolu, abych se uklidnil. chlast je svinstvo. štěstí, že sem se včera nažral řízkem se salátem. lidí bylo tak akorát, a kdybych nebyl zpruzenej s tý ženský z baráku, tak je všechno v nejlepším pořádku. ještě pořád mě prostě frnda dokáže rozhodit. nejsem furt vyléčenej. na zejtra nemám plán, kromě tradičního nákupu novin pro sousedku a přivedení psa do lahůdkárny pro úplatek. až to tam skončí, chudák pes, to ji nevysvětlim. jo a dneska sme zjistili, že klimatizace v serverovně jde do píče, protože v ní divně rachtá a všechny vnitřní trubky vedoucí do výparníku jsou pokrytý vrstvou ledu. fakt divný.

======

** update 11:52 takže je čtvrtek po hospodě. kolegyně recepční po měsíci a půl od operace dorazila do práce, takže tu nejsem sám. včera bylo pivo super, ale fakt si furt myslím, že kunda nemá v hospodě co dělat, maximálně točit pívo. kunda má dělat domací kundí práce, nechlastat a nefetovat. sem trochu zpruzenej, protože došlo na slova matky, ve kterých mě varovala před angažovanejma tlustejma blonďatejma frndama z lékařskýho prostředí, protože ta píča, která zařizuje byt pro synáčka mě včera zase prudila. asi ji sere, že sem měl pravdu s tou kopií klíče, takže si musela rejpnout, že barákovej kominík je prej nějakej pomalej, když přijde až za čtrnáct dní. tak sem ji musel slušně vysvětlit, že na přijetí u doktora bejvaj kolikrát několikaměsíční čekací doby a mě je jasný, že ta píča je zvyklá, že si je lidi předcházej, nadbíhaj jim a lezou do prdele. rovnou říkám, že radši chcípnu, než abych lez do prdele nějaký píče nebo čůrákovi. málem mi zkurvila hospodskej večírek.

jako já tomu nerozumím, co to asi musí bejt za třiatřicetiletýho zoufalýho debílka, když mu byt zařizuje angažovaná matka. já musel ve třiatřiceti řešit dluhy a exekuce bejvalky, musel sem vyhánět od bytových dveří čůráky, který chtěli vlíst do bytu a zabavovat. musel sem řešit kecy a prudění píči, která měla minimální pracovní návyky, nikde nevydržela dýl než půl roku a pak měla blbý kecy, jakože peníze nic neznamenaj, ale současně chtěla drahý voňavky, dovolený nebo se dvakrát ročně vyhazovaly pytle s oblečením, který ji přestalo bavit. do toho sem musel řešit hypotéku, dále v současný době příjemný zjištění, že při sebelepší vůli nemůžu předluženou kundu nechat zapsat jako spoluhypotékaře a do toho ještě její posranou blond matku, která si z posranejch kanárskej ostrovů myslela, že mi může do všeho kecat a prudit. a aby to nebylo všechno, další roky sem musel poslouchat, jak sem koupil zkurvenej předraženej byt metr čtvereční za 56k a že sem ji málem zabil fenu, tím že sem ji nechal naprcat a úplně pomíjela fakt, že jedinej vrah byla ona, když odvezla rodicí fenu na koncert, který si nedokázala odepřít. takže prostě pochopte, že si nenechám nic diktovat od píč, zvláště těch odbarvenejch, protože to je to poslední, co chci řešit - frndu, která si myslí, že je chytřejší než já. prostě výjeby znovu už ne a to nikdy.

no a do toho mi včera volala matka, že ji přišel divnej dopis. já si ho sem uložím a protože se ten dopis ohání veřejně dostupnýma informacema, nechám veřejně dostupný informace o odesílateli. ty vole, to sem ještě nezažil, aby někdo rozesílal takový plačtivý dopisy o tom, jakej je chudák, že bydlí v havlíčkově brodě a musí dojíždět a že by rád koupil v praze byt. já teda vynechám fakt, že z katastrálního rejstříku pan debil václav tuček nepochopil, že matka má garsonku, takže by mu byla s dětma úplně na hovno, ale fakt přemejšlím, co mám dělat. mám toho kokota chtít vidět nebo nemám? já sem zatím udělal jednu věc a to tu, že sem do google.com hodil jak uvedené telefoní číslo, tak email a vypadl mi odkaz na sousede.cz, ze kterýho je jasný, že chlap lže, jako když miloš zeman blábolí s číňama. číslo telefonu sedí, takže mu asi zavolám a sejdu se s ním na chůzce, abych kurva viděl, co je to za zmrda zasranýho drzýho.

image