bizár

** update 23:07 tak jsem zabil večer doma doomem. nazdar bazar, tečka nasrat. jo a k tomu jsem měl telefonát s dívkou.

======

** update 17:54 tak, aby nebyla dneska úplně zkurvená nuda, tak mi volal předseda z baráku, kde má matka byt, že mu volali chlápci z tepláren, který byli ve výměníku pod bytem, že jim tam od nás teče nějaká voda. mě hnedka vomylo, protože mě hnedka napadli ti kokoti o patro vejš, kterejem protejkaj odpady. takže sem běžel do bytu, abych zjistil, že pro tentokrát je problém na naší straně a chčije koleno od hajzlu. takže zejtra musim zavolat instalatérovi. jako fakt super, že dělám předsedu, protože mám prostě komu zavolat a nemusím zoufale sedět u internetu.

======

** update 14:52 pohotovost sem přehodil na kolegu a užívám si celkem pohodový pondělí. udělal sem nějaký drobnosti, velkou část kalendáře odprokrastinoval na zítřek. po 14 dnech mi dorazili baterky do dálkovýho ovladače k televizi. protože se jedná o firemní televizi v mý kanceláři a firemní dálkový ovladač, nechtěl jsem do baterek investovat svý peníze. Jedinej problém byl, že kolega místo AAA baterek objednal AA baterky.
taky sem se dozvěděl, že pravděpodobně bejvalka přes všechny svý debilní kecy stále není odhlášená z mý adresy, takže mě nejspíš bude pronásledovat její poslední odchodová lež, že není problém, aby si změnila pobyt v občance. Jo, to dopadne jako s těma chudákama, jejiž syn se v bejvalkou zapletl předemnou. Museli ji soudně odhlásit ze svýho domu, protože za nima furt chodili exekutoři. No jednou mi přijde domů exekutor, začne shánět bejvalku a já jim dám normálně kontakt na její matku na kanárech, ať si ti zmrdi prudí ji.

Husitská modlitebna v Teplicích jako svatyně bývalých pohraničníků, stalinistů a přátel Ruska. mě prostě nepřestane fascinovat, jak se všichni vohnouti, šmejdi, zmrdi a komunisti ohánějí křesťanstvím nebo husitstvím. To je takovej bizár, jako když se ten Zemanův kokot Ovčáček modlí u Koněva požehnaný Koněvnáš.

Schůzi vlastníků bych v reálu nedal, řekl herec David Novotný v Rozstřelu. Musím říct, že z rozhovoru s tím člověkem mám takovej divnej pocit, že je rozhodně dobře, že se nesere do společenství nebo do řízení domu, protože mi přijde jako kokot.