bitcoin

** update 22:58 trhy blázněj, bitcoin lítá nahorů dolů jak pomatenej, ulice jsou prázdný a zombie nikde. co je ale super, že ustupuje chřipka a jak je všude málo lidí, snižuje se riziko nákazy. a úmrtnost na chřipku je kurevská.

======

** update 11:47 na internetu píšou, že koronasračka nejenže na praze 10 zaútočila na finanční úřad, ale už napadla i hasiče. strašný strašnice.

======

** update 10:54 jak sem včera vyhrožoval, tak sem dneska udělal. koupil sem nějakej kus bitcoinu při ceně 5.3$ za mBTC, jako za mě spokojenost. venku nechčije, ale je takovej kurevsky divnej den, viděl sem 2x málem zhebnout důchodce, který se pokoušeli přecházet mezi tramvajema. bože, voni se ti čůráci ani nerozhlídli. v práci sme tři jedinci a sere mě kolega v karanténí samovazbě, protože po mě včera něco chtěl, já sem si z něj udělal prdel, že sem si jako taky naordinoval samovazbu a vono mu to došlo až dneska a chtěl mě zmrdat. takže naběhla mrdací diskuse, protože mi ten šmejd tvrdil, že má karanténu schválenou a v kalendáři, když sám dobře vím, že se šéf se tvářil dost blbě a v kalendáři měl hovno až dodneška. rozhovor sem mu položil a šel se podívat za recepční, jak to vypadá v kolegově kalendáři. ještě včera ho měl prázdnej a dneska už měl všechno doplněný. co mě sere v životě nejvíc, když ze mě někdo dělá čůráka a ještě se mnou zkouší manipulovat. sice můžu vypada jako idiot, ale nejsem úplnej idiot. zkurvený žabomyší manipulace v malý firmě. změnu budu potřebovat. potkal sem ráno v tramvaji souseda, dělá v nějaký pojišťovně podporu webovýmu portálu a byl děsně spokojenej, že má pohodovej job sice za míň peněz, ale nemusí bejt v kanclu 8h.