babiš je zmrd

** update 18:33 tyvle, já sem vystreslej a unavenej, z práce sem šel pěšky. sehnal jsem jednu stavební protiprachovou ffp1 masku, takže v ní zejtra pojedu do práce a nebudu muset mít na ksichtě šátek s čínskou tématikou. od půlnoci v praze do mhd jenom v ochranou rypáku.

======

** update 11:26 vedení ještě neví, co bude dál, ale já sem si vyjednal homeoffice dva dny v týdnu. stejně si myslím, že zítra nám šéf pošle mejla, ať jsme doma. navíc mám takový podezření, že budou uzavřený střední čechy do karantény. šíří se divný neověřený insider informace.

======

** update 09:55 takže vietnamec má otevřeno, palác Flora je zavřenej, v metru byla otevřená trafika s prodejem jídla, takže sem kurva ještě koupil dvě balení tabáku. Lékárna na Floře funguje, akorát fronta se dělá venku a lidi dovnitř vcházej po jednom. Řezník mě otevříno a solidně narváno. Vzal sem jitrnice, paštiku a cheba. Jídelna zavřená, sem zvědavej, kam si půjdu pro jídlo. v práci už byl kolega, kterej kdysi brojil proti neexistujícím migrantům a měl nějakej telefonát, že je v pohodě, že se nebojí, že má doma hromadu lihu a odmítá sledovat zprávy, protože si nechce zasírat hlavu. od tý doby, kdy sem pustil čt24 a tiskovku olomouckýho hejtmana o uzávěře nějakých vesnic na olomoucku. to zmlkl, vypnul radio a už je klid. v práci nás moc není. 4 kousky.

======

** update 00:27 si jen odložím dojem z tiskovky, kde ohlašovali válečnej stav: babiš je takovej slizkej zmrd, jakýho zkurvenej svět neviděl. ten jeho zmrdskej sliz mi vytejkal z obrazovky až na koberec.