březnovej sníh

** update 22:29 Každopádně, jestli je týpek v nemocnici, tak to nebude na dva dny. během venčení mi došlo, že budeme muset najít náhradní řešení, pokud ve firmě chtějí mít do konce dubna tři certifikovaný lidi. pičo, po několika týdnech relativního klidu se jeden stres přeměnil v další stres. klasika práce v it, dny a týdny nudné stereotypní práce, kdy se mozek flákáním vypne a pak období stresu, kdy mozek musí okamžitě nahodit výkon. mám takový divný podezření, že tyhle stresy se podepisujou na každy a dřív nebo později někdo odpadne. i můj šéf už má srdeční příhodičku za sebou a dokážu si představit, že stres a chřipky může bejt smrtící kombinace. jednou budou choroby ajťáků normálně hrazený pojišťovnou a budem dostávat superčistý prášky se skvělejma chemkama proti všelijakým neduhům.
teď to vynahrazujou jenom peníze a v podstatě pracovní pohoda, na kterou si například taková frnda snadno zvykne a pak je hrozně rozhozená, když partner jednou za čas propadne stresu. má blbý poznámky typu "ses dlouho flákal, teď máš trochu práce a hroutíš se", místo aby sklapla, podpořila druha, protože ví, že stresy jsou přesně to, co vydělává na chvíle klidu. nějak se ty desetitisíce musely zaplatit.

======

** update 21:03 No, pičo, kromě toho, že komunista ondráček označil demokracii za žumpu, roztál sníh a voda nejspíš zmrzne, sem se pozdě odpoledne dozvěděl, že všechno co bylo naplánovaný na následující tři dny padá. týpek, kterej nám měl dát do hlavy zkušební nalejvárnu šel do nemocnice na nějakou kontrolu a rovnou si ho tam nechali. tak doufám, že nenastane průser nějakej, je to fajn chlap.

======

** update 11:22 No ty krávo indická, ráno otevřu zkurvený oči, rozhrnu závěs a venku zasraná chumelenice a očividná kalamita. Bomba vzhledem k tomu, že je zasranej březen. Hafina byla spokojená, báby pejskařky si chtěli povídat o počasí a mě bolí hlava. V práci sem sám s kolegyní recepční, od zítra do pátku bude v kancelářích sama. Jediná výhoda tohoto počasí je, že konečně můžu pořádně otestovat bundu a boty, protože letošní zima v praze byla zasraná nuda. čeká mě oběd a pak jdu do píči.

vaginální napářka - pokud ste si dodneška mysleli, že vaginální mapovaní pomatenou yamunou je úplný maximum ezodemence, tak vězte, že nikoliv. dneska sem díky internetu objevil doslova další ezopíčovinu. Vaginální napářku. Za dva a půl litru dostane taková ezopíča hrnec v původni ceně 480kč, desku z překližky s otvorem na píču a nějakou směsku sušený trávy. Blbý je, že blbejch kund bude plná prdel vody, takže asi tyhle ezošamanky meloucí ezohovna budou mít solidní byznys. Jako za mě je jasně daný, že taková ezokunda rozhodně nepřekročí práh mýho bytu. Jo a prej existuje i napařování koulí a prostaty pro ezočůráky.