antiviry

** update 22:46 v tývce dávaj na kabelovce nějakej pořad vo lidech, který si myslej, že je unesli mimozemšťani. co to je za hovadinu? proč by měli mimozemšťani unášet naprosto bezvýznamný lidi, který nic neznamenaj a nejsou důležitý? to je něco, jako kdybych tvrdil, že sem skutečnej mimozemšťan a ne vobyčejnej primitivní maloměšťák.
ty vole, někdy si říkám, že by svět potřeboval televizní kanál, kde by 24/7 jely depresivní pořady o smrti, sebevraždách či ponižování, aby si lidi mohli pořád a neustále potvrzovat, že jsou zbytečný kusy hmoty a naprosto titerný kapky hovna v gigantickým mlýnu na maso.

======

** update 16:38 pracovní den skončil. svět sem nezachránil, dětem v africe nepomohl, ale prošly mi rukama notebooky, za což dostanu zaplaceno. je fajn, narodit se uprostřed evropy a neměnil bych.

======

** update 13:25 od rána s kolegou instalujeme u zákazníka nový antiviry. je to hrozná pakárna a sem rád, že už sme udělali všechny kompy, který sme měli udělat. jinak maloměšťáckej den, akorát mě ráno sralo, že sem musel vyjet zase o něco dřív a emhádé bylo narvaný.

Polský ministr chce zavést přístup k pornu jen se státním svolením. Hledáme účinné řešení, řekl. ty vole, to je země. já si nemůžu pomoci, ale my z východu evropy sme solidní dementi. to chtěj polsko odpojit od internetu?