měsíc

** update 01:16 babišovi chybí pár kousků do 15k nakaženejch za den. 14 968. a já jako předseda svj začínám přemejšlet, jestli neobjednat bagr, aby mi na zahradě udělal díru do země. jako asi by se dala se sousedama domluvit nějaká brigáda, že bysme si vykopali hrob sami, ale jsme celkem bohatý svj a můžeme si dovolit kopání zaplatit jako službu, dokud ještě zbejvaj nějaký lidi ochotný makat. best in covid, pyčo.

======

** update 00:45 nasa objevila základnu mimozemšťanů na měsíci. NASA to Announce New Science Results About Moon.

další rekord

** update 21:44 ty vole, já sem myslel, že třeba Babiš vyhlásil nějaký slevy na lopaty a vápno, aby se mohli lidi sami pohřbít, ale fakt žiju mezi debilama. Lidé vzali obchody útokem. U nákupních center kolabuje doprava

======

** update 13:14 se mi budete tlemit, ale v pátek sem propadl divnýmu pocitu a naplnil mražák 2kg masa a 3/4 chleba, koupil sem brambory, rejži, těstoviny a 250g tabáku. to jen k tomu dnešnímu lockdownu.

======

** update 11:27 čínská komunistická sračka se nechystá přibrzdit a lítá populací jako neřízená střela. Český prezident a vepřová hlava v jednom Zeman vidí neexistující články, poradce a investice. Premiér a komunistický donašeč Babiš zmizel a vyměnil na pozici ministra zdravotnictví zpěváka z televizní soutěže za nějakýho plukovníka. navíc hlava krizovýho štábu a ministr všech fízlů taky onemocněl. Já osobně si myslím že tahle země je slušně v prdeli.

babiše do koše

** update 10:44 mám pocit, že furt ještě žiju. dneska sem v práci totálně, ale fakt totálně sám.

nejlepší dnešní titulek

** update 14:00 když se nažeru, tak se potim. jsem rád, že nežeru v restauracích. nicméně musím chodit do kanceláře, přestože kolega, který vymyslel týmy A a B chodící do kanclu v sudé a liché týdny, zavedl o víkendu skupinu C, do které přiřadil sám sebe a tato skupina do práce nechodí vůbec. Dělám normálně s debilama, když vidím prodavačky, řidiče mhd a jiný lidi, který do práce musej, i když sou posraný až za ušima, cítím stud a trapno. Já mám taky staženou prdel a v poslední době čím dál tím víc, když vidím ty šílený čísla. Nemám nainstalovanou eroušku, protože znám lidi, kterým se rozsvítila červeně a je stresující, když víte, že jedinej způsob, jak zjistit vlastní nakažení, je se postavit do brutální fronty na odběr mezi další potenciálně nakažllivý... zkurvená situace.

======

** update 12:00 takže tohle je asi nejlepší titulek dneška: Maláčová řekla o Babišovi, že je debil.

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

asi žiju

** update 13:33 myslím, že zatím žiju. já chci dovolenou a jet na chatu.

shr číslo 25

** update 11:56 paráda, právě sem dal dohromady všechny plný moci, který dorazili k dnešnímu shromáždění vlastníků a mám hotovo. jsme usnášeníschopný, odměny odsouhlaseny a shromáždění je vyřízený. O tom sem ani nesnil.

chodník

** update 14:39 homeoffice probíhá skvěle. parta cikánů přes ulici skončila s rozřezáváním asfaltu na chodníku a teď ho rozbíjej krumpáčema na menší kousky, aby šel odnýst. jo, v praze se docela kope a maká. takovej žižkov je po další uzávěrce koněvky fakt zábavnej.

den magorů

** update 21:32 svět úplně zmagořil. prezident český republiky miloš zeman má shnilý nohy a není schopnej ani zvednout prdel, ale hovna z něj padaj čím dál horší. viděl jsem kousek údajnýho živáče na blesku a nejvíc mi utkvěl v paměti záběr, jak si rukou rozetřel po ksichtě hlen z nosu a držky. jo a chvílema sem měl pocit, že se kroutí, jakoby mu nefungovaly svěrače. odpoledne sem zaregistroval zase nějaký hovna andreje babiše a furt je to zoufalý. ten člověk je naprostej zmrd s plnou držkou slibů, ale jinak se zbaběle schovává za druhý. svině neuvěřitelná, která není schopná dát větu dohromady a říct, co se vlastně může a nemůže. no a ve finále si donald trump myslí, že je imunní jak superman. taky si američani zvolili největšího debila ze všech americkejch debilů.

včerejší čísla

** update 10:49 pičo, 8618 nově nakaženejch za včerejšek. myslím, že je to číslo, o kterým zmrd Babiš nesnil v žádným snáři, kterej si pro něj vyhalucinoval marketingovej guru Mára. fakt neuvěřitelný, republika finančně úplně v prdeli a do toho ten zasranej estébák obviní občany, že za současnej průser můžou vlastně oni. normálně v prdeli, běží válka, ale vrchní velitel vidí neexistující články, diskutuje s neexistujícím čínským poradcem o neexistujících čínských investicích a ještě ke všemu byl soudem několikrát uznán lhářem. premiér zalezl a drží hubu. lidi si budou muset hromadný hroby asi kopat sami, protože on nezařídí ani díry v zemi. přemejšlel sem, jestli jako předseda svj nezařídím na zahradě vykopání jámy na mrtvoly, dokud sem ještě schopnej zařizovat...