babiše do koše

** update 10:44 mám pocit, že furt ještě žiju. dneska sem v práci totálně, ale fakt totálně sám.

nejlepší dnešní titulek

** update 14:00 když se nažeru, tak se potim. jsem rád, že nežeru v restauracích. nicméně musím chodit do kanceláře, přestože kolega, který vymyslel týmy A a B chodící do kanclu v sudé a liché týdny, zavedl o víkendu skupinu C, do které přiřadil sám sebe a tato skupina do práce nechodí vůbec. Dělám normálně s debilama, když vidím prodavačky, řidiče mhd a jiný lidi, který do práce musej, i když sou posraný až za ušima, cítím stud a trapno. Já mám taky staženou prdel a v poslední době čím dál tím víc, když vidím ty šílený čísla. Nemám nainstalovanou eroušku, protože znám lidi, kterým se rozsvítila červeně a je stresující, když víte, že jedinej způsob, jak zjistit vlastní nakažení, je se postavit do brutální fronty na odběr mezi další potenciálně nakažllivý... zkurvená situace.

======

** update 12:00 takže tohle je asi nejlepší titulek dneška: Maláčová řekla o Babišovi, že je debil.

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

asi žiju

** update 13:33 myslím, že zatím žiju. já chci dovolenou a jet na chatu.

shr číslo 25

** update 11:56 paráda, právě sem dal dohromady všechny plný moci, který dorazili k dnešnímu shromáždění vlastníků a mám hotovo. jsme usnášeníschopný, odměny odsouhlaseny a shromáždění je vyřízený. O tom sem ani nesnil.

chodník

** update 14:39 homeoffice probíhá skvěle. parta cikánů přes ulici skončila s rozřezáváním asfaltu na chodníku a teď ho rozbíjej krumpáčema na menší kousky, aby šel odnýst. jo, v praze se docela kope a maká. takovej žižkov je po další uzávěrce koněvky fakt zábavnej.

den magorů

** update 21:32 svět úplně zmagořil. prezident český republiky miloš zeman má shnilý nohy a není schopnej ani zvednout prdel, ale hovna z něj padaj čím dál horší. viděl jsem kousek údajnýho živáče na blesku a nejvíc mi utkvěl v paměti záběr, jak si rukou rozetřel po ksichtě hlen z nosu a držky. jo a chvílema sem měl pocit, že se kroutí, jakoby mu nefungovaly svěrače. odpoledne sem zaregistroval zase nějaký hovna andreje babiše a furt je to zoufalý. ten člověk je naprostej zmrd s plnou držkou slibů, ale jinak se zbaběle schovává za druhý. svině neuvěřitelná, která není schopná dát větu dohromady a říct, co se vlastně může a nemůže. no a ve finále si donald trump myslí, že je imunní jak superman. taky si američani zvolili největšího debila ze všech americkejch debilů.

včerejší čísla

** update 10:49 pičo, 8618 nově nakaženejch za včerejšek. myslím, že je to číslo, o kterým zmrd Babiš nesnil v žádným snáři, kterej si pro něj vyhalucinoval marketingovej guru Mára. fakt neuvěřitelný, republika finančně úplně v prdeli a do toho ten zasranej estébák obviní občany, že za současnej průser můžou vlastně oni. normálně v prdeli, běží válka, ale vrchní velitel vidí neexistující články, diskutuje s neexistujícím čínským poradcem o neexistujících čínských investicích a ještě ke všemu byl soudem několikrát uznán lhářem. premiér zalezl a drží hubu. lidi si budou muset hromadný hroby asi kopat sami, protože on nezařídí ani díry v zemi. přemejšlel sem, jestli jako předseda svj nezařídím na zahradě vykopání jámy na mrtvoly, dokud sem ještě schopnej zařizovat...

nsxt

** update 16:07 dopoledne sem udělal certifikaci vmware nsxt, městská doprava je vyprázdněná, sanitky houkaj a zmrd babiš obvinil lidi z průseru. neuvěřitelnej zmrd zmrdskej.

pre

** update 13:57 s tím čínským komunistickým virem je to nějaký divný. kolega mi říkal, že jeho pozitivně testovanej fotr po 14 dnech po odeznění příznaků nebyl vyzván k druhýmu testu a normálně byl uschopněj jít do práce. Bráchovi s ženou bylo podle matky pod psa, ale jeho ženě vyšel test negativní, i když seděla s nakaženou v jednom kanclu, pokud sem dobře pochopil. Něco je špatně.

======

** update 11:55 byl sem ráno na pražskejch energetikách v paláci adria. super bylo, že tam skoro nikdo nebyl a já vyřídil, co sem potřeboval, zatraceně rychle. ve městě lidí pomálu, ranní procházka václavským náměstím mi připomněla doby komunismu. turisti nikde, sem tam našinec.