narozeniny

** update 22:27 Bolí mě koleno, venku fouká vítr. Nevim co to má znamenat, asi nějaký aprílový počasí. zítra zase akce v kalendáři a pozítří mě čeká shromáždění. přestože nechci řešit ani hovno, mám staženej žaludek s jakou píčovinou lidi přijdou. dneska sem dodělal hrubou kostru vesmírných kokotů 3 a udělal konstrukt první kapitoly. čeká mě solidní porod debilního amatérismu.

Šlechtová fotila psa na hrobu neznámého vojína, teď se omlouvá. tyvle, šlechtová je solidní kunda. by mě docela zajimalo, co si o ní zelený mozci u kořalky povídaj. kundí selfíčka a pudl, kterýmu říká rambohafík. to mi hlava nebere, co to babiš vytáh z hlubin podsvětí za materiál.

======

** update 12:24 No, mám na sebe přehozenou pohotovost, šéf slaví narozky, takže sem si dal skleničku prosecca a sežral hromadu chlebíčků. Teď přemejšlím, jestli budu mít chuť obědvat nebo ne. Jinak sem jel do práce později, abych se vyhnul davu v emhádé a zkunděně plná tramvaj kund zkundila můj den. Fakt nevim, za co mě osud ještě furt trestá, že musím poslouchat kundí kecy. Vžďyť sem už tři roky zase normální maloměšťák, kterej fakt není povinen poslouchat kdejakou kundí sračku, která se urodí v kundí hlavě.