čtvrtek třináctého

** update 22:25 zejtra ráno musím naklusat k zákošovi, což se mi sice fakt moc nechce, ale když se dílo podaří, v poledne budu doma a taky si užiju zvuky bouracího kladiva, kterým sundavaj přizdívku od trubek a uvolňujou je z podlah. v koupelnách je poctivá betonová podlaha, to už uměli před válkou. hromada pytlů narůstá, v sobotu je přijede někdo odvést. fotky trubek sem rozeslal vlastníkům a musím říct, že zatím jenom odpovědi ve smyslu, že výměna byla dobrý rozhodnutí. dneska dokonce přišla důchodkyně z posledního patra se omluvit, že mě vyrušila na dovolený a je dobře, že sme se do toho vrhli, ona pečlivě poslední dny pozorovala chlápky co nosej a co dělaj.

image

======

** update 17:56 Pro zajímavost fotky 70mm potrubí. Je zcela jasně vidět důvod, proč nám neprošly kamery až dolů. 100mm hajzlový potrubí sice takhle ucpaný nebylo, ale zato má podélný trhliny z důvodu únavy materiálu věkem, takže kdybysme do něj nechali pustit mechanickej čistič, jak někteří vymýšleli, přidělali bychom si spíš problémy.

image

image

======

** update 11:24 Chlápci makaj na odpadech, začínaj pěkně v osm hodin a když sem odcházel, znělo celým domem dunění bouracích kladiv. Práce jedou na plný koule, dneska sem viděl německý protihlukový desky z nějakýho lisovanýho polystyrenu, ze kterých budou pěkný nový krycí rohy nad trubkama. Jsem docela rád, že přes den jsem v práci, lidi akci pochopili a spolupracují. Paráda. V práci sem sám.