výtuh

** update 22:48 Zabil sem večer učením a čtením svý sračky. navíc mám pocit, že až dneska má konečně tara srovnaný svý vnitřní procházkový a krmící hodiny s mejma letníma hodinama.

======

** update 14:24 Přestalo chcát, vysvitlo slunce. Jsem po jídle, v práci vládne klid a mír.

Policejní šťára na obraně a vnitru. Má jít o softwarové zakázky. Ty vole, to zas bude haló.

Naše děti hořely a my se jen dívali. Nějaké povídání ze země, kterou některá hovada obdivují.

======

** update 10:54 Včera se večer nějak posral a já totálně vytuhnul. Asi sem nejspíš dospal hodinovej nedělní výpadek a přestalo mě bolet koleno. Vzhledem k aktuálnímu počasí je jasný, že víkendová bolest signalizovala klasicky změnu tlaku. Vlastně sem i dneska tak nějak zaspal a navíc ještě nějak divně jezdilo mhd, takže sem marně čekal na tramvaj číslo 13. Venku prší a je hnusně.

Zemanův úkol pro BIS o novičoku není podle Šlechtové zbytečný. Karel má jasno. Sice jeho šéf agent Bureš ve výslužbě leze doprdele bruselským fašistům a tvrdí, že rusko lže, ale přesto se Karel posere a leze do prdele Milošovi.

Tomio je jako můj bratr. Prošel si peklem, proto neudrží nervy na uzdě, říká ideolog SPD Večerníček. Pičo, to je materiálek. Večerníček je solidní debil a Okamurův teplý bratr. Absolvent osmi tříd základní školy a student university ulice sází hospodský moudra. Musím říct, že sem si v poslední době opravdu ujasnil, že zasraný vzdělání je potřeba a je prostě rozdíl mezi člověkem, kterej do 25let svýho života studuje po školách a člověkem, kterej je blbej jak alternativní ezopíča. SPD je solidní strana zasranců a debilních ba až retardovaných mentálů, proti nimž je jakýkoliv chovanec Jedličkova ústavu naprostým einsteinem.